Awesome Image

Všestranná novinka IC 030 so zabudovaným mlynčekom.

Objavte najnovšiu generáciu čistenia suchým ľadom od ICS! IC 030 je neuveriteľne všestranné zariadenie, s ktorým máte kontrolu nad spotrebou a frakciou peliet suchého ľadu.

Charakteristika

Systém čistenia suchým ľadom IC 030 je najnovšia generácia čistenia suchým ľadom od ICS, ktorá vás prekvapí svojou čistiacou silou!

Teraz máte kontrolu nad rýchlosťou spotreby a veľkosťou peliet suchého ľadu, ktoré tryskajú z pištole (funkcia kontroly frakcií). IC 030 ponúka spoľahlivý výkon – od jemného čistenia citlivých povrchov pri 1 bare až po agresívne tryskanie aj silne znečistených povrchov pri 10 baroch.

Toto tryskacie zariadenie poskytuje patentovanú technológiu suchého ľadu v sade ergonomických a užívateľsky prívetivých strojov s plynulým nastavením pracovného tlaku a nízkou spotrebou stlačeného vzduchu (0,3 m3/min – v závislosti od trysky).

IC 030 má kvalitnú nerezovú konštrukciu a kvalitné komponenty pre dlhotrvajúcu prevádzku v rôznych priemyselných odvetviach. IC 030 má modernizovaný dizajn v kombinácii so zvýšenou pevnosťou a stabilitou zariadenia. Je mobilný a veľmi ľahko sa s ním manipuluje, odolá nepriaznivým pracovným prostrediam.

IC 030 dokáže čistiť extrémne jemné povrchy, ako aj silne znečistený podvozok automobilov. Aby ste z tohto stroja vyťažili maximum, budete potrebovať výkonný vzduchový kompresor. Ak si nie ste istý, či je Váš kompresor vhodný a potrebujete pomoc, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

IC 030 je potrebné zapojiť do zásuvky, pretože má motor, ktorý dodáva suchý ľad zo zásobníka do vzduchového potrubia. Nebojte sa, bude fungovať akákoľvek 15 A zásuvka.

Jednou z výhod je, že tento stroj nepulzuje – privádza pelety suchého ľadu priamo do prúdu vzduchu. To znamená, že dochádza k oveľa menšej strate energie zo suchého ľadu a to znamená efektívnejšie tryskanie. Ak to s čistením suchým ľadom myslíte vážne, toto je stroj, ktorý potrebujete.

Príklady použitia

Technické parametre

Rozmery Spotreba Váha
Dĺžka: 670 mm Suchý ľad: do 40 kg/h Prázdny stroj: 45 kg
Šírka: 330 mm Stlačený vzduch: 0,3-2,5 m³/min. v závislosti
Výška: 575 mm / 930 s držiakom od dýzy a tlaku stlačeného vzduchu
Materiál Vstupný tlak Kapacita násypníka
nehrdz.oceľ do 10 barov 6 kg
Stlačený vzduch Hladina hluku
Pripojenie: NW 7.2 coupling, acc. ISO 80 – 85 dB(A) závisí na tryskacom tlaku a
4414/EN 983 standard povrchu tryskaného objektu
Požiadavky: čistý, bez oleja, suchý bez
cudzorodých častíc (rosný bod < ako 10°C)

Prílohy na stiahnutie

Parametre stroja

 • Produkt
  IC 030
 • Kategória
  Stroje na tryskanie suchým ľadom
 • Materiál
  Nehrdzavejúca oceľ
 • Hmotnosť
  Nízka hmotnosť: 45 kg
 • Kapacita násypníka
  6 kg
 • Spotreba vzduchu
  0,3 - 2,5 m³/min