Awesome Image

Všestranný pomocník IC 310 S.

Najuniverzálnejší jednohadicový elektrický stroj na tryskanie suchým ľadom so zabudovaným plnoautomatickým mlynčekom. Stroj pracuje od najjemnejšieho čistenia mikročasticami až po agresívne tryskanie v najnáročnejších aplikáciach.

Charakteristika

Profesionálny stroj na tryskanie suchým ľadom IC310 S je naše najvýkonnejšie zariadenie, umožňuje najširší možný rozsah čistenia. Vďaka patentovanému systému mletia peliet, vznikajú mikročastice peliet, ktoré môžete nasadiť na odstraňovanie nečistoty z veľmi citlivých povrchov, ako napríklad povrch vysokoleštených foriem, pneumatické a elektrické rozvody, ovládacie panely strojov, ako aj interiér automobilu.

Jedným tlačidlom na ovládacom panely prepnete režim čistenia s mikročasticami peliet na čistenie štandardným 3 mm granulátom pre odstraňovanie ťažšieho druhu znečistenia. Digitálny ukazovateľ spotreby je možné nastaviť na presnosť 1 kg, pričom môžete využiť maximálny výkon zariadenia v rozsahu od 10-100 kg peliet/hod. s plynulou reguláciou pracovného tlaku v rozmedzí 1-16 bar.

IC 310 S ako aj ostatné ICS zariadenia majú štandardne zabudovaný spriechodňovací systém v hrdle násypníka, naše stroje nezamŕzajú. Prepracovaný potrubný a hadicový systém eliminuje poškodenie peliet pri prúdení vzduchu, ako aj exaktne navrhnuté tryskacie dýzy znásobujú rýchlosť prúdenia peliet pred ich dopadom na čistené miesto. Ergonomicky tvarovaná tryskacia pištoľ je veľmi odolná a bezpečná, ľahko sa ovláda. Dá sa doplniť LED osvetlením. IC 310 S sa štandardne dodáva so 7 m. tryskacou hadicou, ktorú jednoducho predlžíte na požadovanú dĺžku. Celonerezové prevedenie rámu a obalu stroja predurčujú dlhú životnosť zariadenia.

Aj v náročných prevádzkových podmienkach vyžaduje len minimálne náklady na údržbu. IC 310 S je jednoducho manipulovateľný, váha zariadenia je len 75 kg. Prevedenie stroja IC 310 S Vám umožní bezpečný náskok pred konkurenciou.

Príklady použitia

Technické parametre

Rozmery Spotreba Váha
Dĺžka: 560 mm Suchý ľad: 0-100 kg/h Prázdny stroj: 73 kg
Šírka: 387 mm Stlačený vzduch: 1,0-12,0 m³/min. v (bez trysk.hadice)
Výška: 795 mm (1007 s rukoväťou) závislosti od použitej dýzy
Pracovný tlak Materiál: Kapacita násypníka
1-16 bar nerez, ocel 10 kg
Pripojenia Hladina hluku
Stlačený vzduch: krížová spojka DIN 3489 60 – 120 dB(A) závisí na tryskacom tlaku,
4414/EN 983 standard povrchu tryskaného objektu a dýz
Elektro: 100-240 V, 50-60 Hz, CEE
7/4, Type F

Parametre stroja

 • Produkt
  IC 310 S, IC 310 S PLUS
 • Kategória
  Stroje na tryskanie suchým ľadom
 • Materiál
  Nehrdzavejúca ocel
 • Hmotnosť
  73 kg
 • Kapacita násypníka
  10 kg
 • Pracovný tlak
  1-16 barov