Awesome Image

Vysokovýkonné zariadenie IC 410 S pre tie najťažšie úlohy.

Elektrický jednohadicový stroj na tryskanie suchým ľadom, pre tých, ktorí hľadajú všestrannosť, výkon a efektivitu v jednom stroji. IC 410 S je pripravený zdolávať akúkoľvek čistiacu výzvu.

Charakteristika

Profesionálny stroj na čistenie suchým ľadom IC 410 S ponúka celý rad spoľahlivého výkonu – od jemného čistenia až po agresívne otryskávanie. Patentovaný systém podávania peliet so 4 polohami produkuje veľmi malé častice (obyčajné malé častice, jemné častice, super jemné a mikročastice), ktoré dokážu odstrániť nečistoty z vysoko citlivých povrchov, ako sú formy, pneumatické a elektrické vedenia atď.

Významným znakom 400 vkovej novej rady je integrácia nového systému podávania, ktorý vedie ku konzistentnému a bezpulznému prúdu tryskania. Izolovaná násypka zaisťuje minimálnu sublimáciu suchého ľadu a neprerušované čistenie. Vysoká variabilita nastavenia zariadenia v kombinácii so širokým portfóliom trysiek, elektrickým pripojením cez ILME konektory a racionálnou distribúciou vzduchu v zariadeniach s integrovanou filtráciou poskytuje výraznú konkurenčnú výhodu.

IC 410 S je ideálnym riešením na čistenie odolnejších povrchov. Toto zariadenia na tryskanie suchým ľadom je navrhnuté tak, aby minimalizovalo náklady na údržbu. Robustný nerezový rám a kryt stroja zaručujú dlhú životnosť. Stroj vyžaduje minimálnu údržbu aj v tých najťažších prevádzkových podmienkach. So svojím prepracovaným dizajnom a vynikajúcimi technickými parametrami sa môžete odlíšiť od konkurencie s IC 410 S.

Ak hľadáte všestrannosť, výkon a efektivitu v jednom stroji, potom je IC 410 S pripravený zdolávať akúkoľvek čistiacu výzvu.

Technické parametre

Rozmery Spotreba Kapacita násypníka
Dĺžka: 868 mm Suchý ľad: 0-110 kg/h 25 kg
Šírka: 540 mm Stlačený vzduch: do 15 m³/min. v
Výška: 975 mm závislosti od použitej dýzy
Pracovný tlak Materiál:
do 16 bar nerez, ocel
Pripojenia Hladina hluku
Stlačený vzduch: krížová spojka DIN 3489 60 – 120 dB(A) závisí na tryskacom tlaku,
4414/EN 983 standard povrchu tryskaného objektu a dýz
Elektro: 100-240 V, 50-60 Hz, CEE
7/4, Type F

Parametre stroja

 • Produkt
  IC 410 S
 • Kategória
  Stroje na tryskanie suchým ľadom
 • Materiál
  Nehrdzavejúca oceľ
 • Hmotnosť
  122 kg
 • Kapacita násypníka
  25 kg
 • Pracovný tlak
  do 16 barov